Strona Główna
Aktualności
Zespół
Historia
Galeria / Filmy
Śpiewnik
Podziękowania
Strefa Miłości
Kontakt
  Zapraszamy do wejścia na System reklamy Test oraz 
 ZAPROSZENIE | POZDROWIENIA I WSPOMNIENIA | SŁOWA MIŁOŚCI |
FIOLETOWA NADZIEJA... | BIAŁA RÓŻA... | LINKI |


POZDROWIENIA...

      W ubiegłym roku Ojciec Teofil Górny z Międzybrodzia Bialskiego przebywał u swych przyjaciół w Brazylii. Przesyłąjąc zdjęcia pozdrawia bardzo serdecznie wszystkie "Józefowe Kwiatki" i z niecierpliwością oczekuje naszej wizyty w maju:)

      Drogie Kwiatuszki! Posyłam Wam zdjęcia z Brazylii.
Kiedy przyjedziecie zobaczyć film z moich podróży po Brazylii?
Tęsknię za wami - Ks. Teofil.

Pozdrowienia od Marysi...

        Moja wspólna przygoda z "Kwiatkami" zaczęła się 3 lata temu, w styczniu 2005 roku. Trudno mi teraz uwierzyć w to, że czas płynie tak szybko. To już pięć lat "Józefowych Kwiatków".

        Zawsze bardzo chciałam dołączyć do zespołu. Udało mi się to po Konkursie Kolęd i Pastorałek parafii pw. Św. Józefa Robotnika w Kielcach. Bycie w takim zespole to naprawdę wspaniała zabawa, ale również ciężka praca. Czasem nie chce się przychodzić na próby, ma się dość śpiewania, a wczesne wstawanie na koncerty męczy... Ale warto.

        "Kwiatki" wniosły wiele dobrego do mojego życia. Poznałam wspaniałe osoby, zwiedziłam piękne miejsca. Cały ten czas spędzony razem... - tego nie da się zapomnieć. To ciepło bijące od każdego! Ta radość... Nasza "Strefa Miłości". Pomimo tego, że jestem już w klasie II gimnazjum nie straciłam kontaktu z "Kwiatkami". Wciąż jesteśmy jedną, wielką rodziną, która przyjmuje każdego z otwartymi rękami. Bardzo cieszy mnie ten nasz jubileusz 5-lecia. Mam nadzieję, że "Kwiatki" będą z nami następne 5 lat. Tego Wam życzę "Kwiatuszki"! Tego i kolejnych wspaniałych sukcesów, a przede wszystkim miłości.

Dziękuję!!! - Marysia


"Kwiatki..." i "Siewcy Lednicy"


"Kwiatki..." i "Magda Anioł"

Kwiatki polecają stronę jak i .
 
Wykonanie www.all4net.pl